KTM ADVENTURE RALLY 2020

Grécko – Nafpaktos, termín: 9. – 12.jún 2020

V poradí štvrtá EURÓPSKA KTM RALLY sa bude tentokrát konať v Grécku, konkrétne v okolí mesta Nafpaktos (Korintský záliv). Predošlé EURÓPSKE KTM RALLY sa konali dvakrát v Taliansku a raz v Bosne. Tri etapové dni plné offroadových trás (zvlnené horské prechody, brody), ktoré začínajú a končia v Nafpaktose si môžu KTM fanúšikovania užívať či už sa vydajú samostatne zdolávať trasy v okolí Nafpaktose, alebo sa rozhodnú pre spoločnú skupinovú jazdu so sprievodcom. Cena KTM RALLY je 600 eur prípadne 750 eur a to s ohľadom na to, či chcete zdolávať trasy so sprievodcom alebo nie. V cene je zahrnuté technická podpora, GPS súradnice trás, sledovanie zariadenie, sada pneumatík CONTINENTAL, 3 obedy, 2 večere, malý vak s drobnosťami pod zub. Táto rally je určená ako pre začiatočníkov tak pre skúsených offroad jazdcov – každý si príde na svoje.

KTM si medzi podmienky účasti určuje aj modely motocyklov, na ktorých je možné rally absolvovať:

KTM 390, 640, 690, 790, 950, 990, 1090, 1190, 1290. Motocykel musí byť riadne evidovaný vo svojom štáte (kompletné doklady od motocykla), musí byť poistený (aj keď to nedáva zmysel, veď zničíte si svoj stroj), minimálny dojazd na nádrž je stanovený na 250km. Jazdec musí byť vybavený vlastným offroadovým oblečením (nemyslíme si, že sa to bude skúmaťJ). Na rally je možné pribaliť aj sprevádzajúcu osobu, avšak rally jazda nie je možná so spolujazdcom. Môžete si ale po hlavnom programe užívať spoločnosť priateľov, partnerov, partneriek, manželiek… proste kohokoľvek. KTM má k dispozícii ubytovanie v hoteloch v blízkosti základne rally. Všetko potrebné sa dozviete po zaregistrovaní.

Registrácia bude spustená v Januári 2020. Podľa informácii na oficiálnom webe je limit 200 jazdcov. Sledujte preto oficiálnu stránku www.ktm-adventure-rally.com, kde sa budete môcť na túto rally zaregistrovať.

Podľa vyjadrenia Huberta Trunkenpolza (CMO KTM AG) podujatie zahrnuté do série READY TO RACE, akým je aj KTM ADVENTURE RALLY poskytuje a zhromažďuje informácie a spätnú väzbu od zákazníkov, ktoré sa následne využívajú pri vývoji motocyklov. Taktiež je to skvelá šanca, ako si majitelia KTM môžu vyskúšať potenciál týchto strojov pod dozorom ambasádorov KTM, špičkových offroadových jazdcov či pracovníkov KTM.  

Kiežby sa viacero výrobcov motocyklov inšpirovalo a postaralo o svojich verných zákazníkov, ako to robí KTM…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Otvoriť chat
Vitajte! Ako Vám pomôžeme?
Vitajte!
Ako sa máte?