Motocykel pre International GS Trophy 2020

F 850 ​​GS – búrka na Novom Zélande.

Extrémne dobrodružstvo International GS Trophy 2020 na Novom Zélande je pre jeho účastníkov veľmi náročné. Nebudú schopní prekonať tieto problémy sami. Tieto výzvy zvládnu na BMW F 850 ​​GS – motocykli vyrobenom do drsného terénu, ktorý zvláda s ľahkosťou prašné neznáme cesty. Tento všestranný stroj je štandardne vybavený výkonným radovým dvojvalcovým motorom s 850 ccm pre použitie v teréne. Vďaka 21 palcovému prednému kolesu dobývajú účastníci dažďový prales, kamenné chodníky alebo stupňovitú vegetáciu s úplnou ľahkosťou. Vďaka jeho ľahkej manipulácii prejdú účastníci každú prekážku jednoduchšie a umožní im jednoduchšie splniť požiadavky tejto náročnej medzinárodnej súťaže.

Uvedený motocykel je vybavený na zvládnutie každej úlohy GS Trophy a dobývanie akéhokoľvek terénu. F 850 GS je vybavená originálnym príslušenstvom BMW Motorrad pre špeciálne podmienky na Novom Zélande. Predstavujeme vám výber nainštalovaného príslušenstva, aby ste mohli pretvoriť svoju vlastnú GS na skutočný motocykel GS Trophy.

Špičkový titánový tlmič výfuku dodáva pôsobivo bohatý zvuk a je jasným zábleskom pre pretekanie, a to nielen vizuálne ale aj akusticky. Vysoko kvalitný model ponúka úsporu hmotnosti cca. 2,3 kg v porovnaní so štandardným modelom vďaka svojej ľahkej konštrukcii.

Vyššie sedlo Rallye zapôsobí vďaka svojej vynikajúcej dostupnosti na zem, disponuje zvlášť tvrdým čalúnením pre použitie v teréne a výraznému enduro vzhľadu. Taška na sedlo s objemom 2,5 až 8 litrov poskytuje mnoho dostatočného úložného priestoru na každodenné výlety, alebo na bežné dochádzanie do práce.

Sada pozostávajúca z opierok nôh Enduro, páky nožnej brzdy s nastaviteľnou výškou a nastaviteľnej radiacej páky sa dá prispôsobiť individuálnym potrebám. Pri vhodnom nastavení môžu byť nožné páky optimálne ovládané alebo regulované a umožňujú ešte lepšiu kontrolu motocykla, najmä pri jazde v teréne v stojacej polohe.

Chránič rúk, vyrobený z plastu odolného voči nárazu a UV žiareniu, tiež chráni ovládacie prvky pred vetvami a kamennými trieskami pri jazde v teréne a je aerodynamicky prispôsobený motocyklu. Na cestách je tak jazdec dostatočne chránený pred vetrom a počasím chráničmi, ktoré sú vyrobené tak, aby ruky a prsty zostali dlhšie suché a teplé aj pri nízkych teplotách.

Vyššie riadidlá sú o 14 mm vyššie ako štandardné riadidlá. To umožňuje nielen vzpriamené a pohodlné sedenie, ale tiež robí jazdenie v stoji obzvlášť komfortným. Bezpečná manipulácia s motocyklom je výrazne jednoduchšia (najmä v stojacej polohe) – nevyhnutná výhoda pre jazdcov Enduro.

Kryt motora z elektrolyticky upravenej nehrdzavejúcej ocele poskytuje účinnú ochranu telesa motora bez toho, aby sa znížil uhol sklonu. Tento robustný hliníkový kryt motora Enduro bol špeciálne skonštruovaný na použitie v teréne a poskytuje optimálnu ochranu dolnej časti motora.

Výkonné prídavné LED svetlomety v kompaktnom hliníkovom kryte zabezpečujú lepší výhľad aj za hmly, dažďa alebo sneženia. Ich biela farba svetla, podobná dennému svetlu, zároveň zaisťuje diferencované osvetlenie cesty. Technológia LED zaisťuje podstatne menšie opotrebenie prídavných svetlometov.

zdroj: bmw-motorrad.com

Otvoriť chat
Vitajte! Ako Vám pomôžeme?
Vitajte!
Ako sa máte?